Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Serwis cb radia,anten cb

1052
Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Pat-Com
Miasto: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-036
Ulica: podkarpacka 6
Telefon: 788046997
Strona www: www.pat-com.eu
   
dodano: 2015.10.30
ważne do: 2017.12.29
wyświetleń: 212

Szczegóły oferty:

Pat-Com Rzeszów jest wiodącą firmą zajmującą się naprawą, modernizacją a także konserwacją sprzętu Radiokomunikacyjnego. Łącząc wiedzę, długoletnią praktykę oraz nieustannie podążając z duchem czasu i nowoczesnymi systemami technologii zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości usługi serwisowe

Zajmujemy się naprawą radiotelefonów przewoźnych, przenośnych oraz stacjonarnych. Zapewniamy nie tylko rzetelną i sprawną obsługę serwisową, ale także wsparcie techniczne, fachowe doradztwo i pomoc w doborze optymalnych rozwiązań zarówno dla potrzeb Klienta indywidualnego jak również działalności firmowej i korporacyjnej

Dysponujemy w pełni dostosowanym, profesjonalnym zapleczem serwisowym oraz specjalistycznym sprzętem pomiarowo-kontrolnym, dzięki czemu działamy w sposób szybki, precyzyjny i satysfakcjonujący dla Klientów.

Potwierdzeniem rzetelności funkcjonowania naszej firmy jest terminowość wykonywanych zleceń oraz gwarancja na zrealizowaną usługę.

Naprawa urządzeń odbywa się na miejscu - Pat-Com Serwis jest faktycznym punktem serwisowym, nie przesyłamy sprzętu dalej i nie narażamy tym samym Klientów na dodatkowe koszta i dłuższy czas oczekiwania.
Naprawiamy większość sprzętów z którymi nie radzą sobie przeciętne serwisy na Podkarpaciu,zmieniamy zarówno procesory,kości pamięci jak i zajmujemy się skrajnymi przypadkami po zalaniach uderzeniach pioruna,przepięciach .

W przypadku nieskomplikowanych awarii lub korekt sprzętu, usługę wykonujemy natychmiast.
Aktualności
Reklama
Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie