Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Cb radio najlepsze zastanawiasz się gdzie kupić w Rzeszowie sb

1081
Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Pat
Miasto: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-036
Ulica: Podkarpacka 6
Telefon: 788046997
Strona www: www.pat-com.eu
   
dodano: 2015.11.04
ważne do: 2018.03.30
wyświetleń: 480

Szczegóły oferty:

Najniższe ceny na podkarpaciu!!! Sklep-Serwis-Hurt
Teraz nikt nie podbije naszych cen
GWARANCJA NIŻSZEJ CENY NA CB RADIO
Dla każdego nowego klienta przechodzącego od konkurencji GRATIS
Mamy bardzo bogate doświadczenie w serwisowaniu radiotelefonów CB i sprzętu krótkofalarskiego. Posiadamy na miejscu większość części zamiennych do radiotelefonów, co znacznie skraca czas naprawy, który i tak staramy się by był możliwie jak najkrótszy. Nie zlecamy napraw innym firmom !!!

Na mandaty radę mamy , cb radio zakładamy . CB Radio zostało uznane za najlepszy środek do komunikowania się dla kierowców . Jest to jedyne urządzenie które można legalnie używać w czasie jazdy na całym świecie , i nie ma żadnych dodatkowych opłat , ani abonamentów . CB Radio - Radiokomunikacja profesjonalna i amatorska - Sklep - Naprawa - Montaż - Serwis - Komis - wszystko w jednym miejscu .Radiotelefony - CB Radia wszystkich firm. Naprawy expresowe - 15 minut .

Wykonujemy tuning radia poprawiający zasięg . Kupujemy zepsute cb radia , na części . W sprzedaży wiele typów anten do CB Radia firm ( Lem – Midland – President – Sirtel - Sirio i inne ) Podstawy magnetyczne i wszelkiego rodzaju uchwyty do montażu anten samochodowych Zasilacze stabilizowane 13,8V od 2A do 50A Reduktory napięcia 24V-12V od 6A do 20A oraz inne na zamówienie Wzmacniacze mocy – reflektometry i drobny osprzęt Głośniki – tuby PA – łączówki – przewody antenowe – anteny stacjonarne

Nie bądż biernym słuchaczem , weź za mikrofon , pomóż innym i przyczyń się do poprawienia bezpieczeństwa na drodze oraz komfortu podróży . Wzajemność to podstawa .

Fachowo doradzimy i zamontujemy CB Radio w samochodzie Wykonujemy montaż zestawów CB Radio w samochodach osobowych i ciężarowych oraz strojenie anten i wszelkie niezbędne naprawy.

Oferujemy radiotelefony i anteny CB-RADIO, oraz sprzęt radiokomunikacyjny dla radioamatorów, nasłuchowców, profesjonalistów. Posiadamy też w ofercie szerokie spektrum akcesoriów i osprzętu radiokomunikacyjnego.
Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, firm i instytucji, które oczekują łatwego i szybkiego dostępu do sprzętu łączności.
Jednym z najważniejszych atutów naszego sklepu jest wsparcie techniczne prowadzone przez naszych pracowników poparte zdobytym doświadczeniem w zakresie instalacji, serwisowania i użytkowania urządzeń. Przydatne jest ono szczególnie w doborze konkretnych rozwiązań dla klienta oraz przy rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych i wdrożeniowych.
Wszystkie oferowane zagadnienia związane z radiokomunikacją stanowią przedłużenie wieloletniej pasji radioamatorskiej i dlatego znajomość oferowanych rozwiązań radiokomunikacyjnych opieramy nie tylko na informacji od producentów czy danych katalogowych, ale również na podstawie zdobytych doświadczeń i przeprowadzonych przez nas testów.
Nasze urządzenia pracują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i niezawodna łączność radiowa, tj. w transporcie, lotnictwie , przy ratowaniu życia, w walce z przestępczością i w biznesie. Radiotelefony umożliwiają szybszą i efektywniejszą komunikację między ludźmi.
Jesteśmy w stanie dobrać sprzęt idealnie dopasowany dla nawet najbardziej wymagających klientów.
Zapraszamy do Rzeszowa, do naszego warsztatu, gdzie można obejrzeć, kupić, uruchomić sprzęt i porozmawiać o dobrze sprzętu. Pomagamy przy instalacji.
Oferowany sprzęt objęty jest gwarancją oraz posiada aktualne deklaracje zgodności i certyfikaty.
Aktualności
Reklama
Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie