Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Stojak Uchwyt do Cięcia Drewna

111
Cena: 185,50 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Firma
Miasto: Tyczyn Rzeszów
Telefon: 530 856 366
Stan: używany
   
dodano: 2013.05.11
ważne do: 2018.03.24
wyświetleń: 768

Szczegóły oferty:

Prezentujemy stojak do cięcia drewna, który automatycznie zaciska podane drewno i ułatwia jego pocięcie pilarką spalinową lub elektryczną na odpowiednie odcinki. Cięty element np pień brzozy utrzymywany jest w poziomie na stałej wysokości tak aby pilarz nie musiał nadwyrężać kręgosłupa, schylać się i ryzykować uszkodzenia prowadnicy lub łańcucha.

Teraz samodzielne cięcie drewna będzie łatwe i bezpieczne! Wystarczy że zamocujesz drewno na stojaku aby cały pień pociąć go na odpowiednie odcinki aż do samego końca! W uchwycie możemy zamocować pnie drzew o różnej grubości.

Uchwyt wykonany jest z wytrzymałych profili stalowych o grubej ściance co zapewnia jego solidność i stabilność. Uchwyt idealnie sprawdza się przy cięciu średniej wielkości okrąglaków, krokwi, starych desek, pni drzew od 5 do 20 cm grubości.

Stojak do cięcia drewna jest składany, łatwy w transporcie oraz montażu. Wystarczy 10-15 sekund aby był gotowy do pracy. Po skończonej pracy możemy go łatwo złożyć i schować aby nie zajmował niepotrzebnie miejsca. Zobacz zdjęcia produktu w galerii zdjęć i przekonaj się jak proste i wygodne może być samodzielne cięcie drewna. Zdjęcia dostępne są na http://www.Garden.Shop.pl Kontakt telefoniczny: 530 856 366

Cena stojaka: 184,50 brutto (Faktura Vat 23%)

Aktualności
Reklama
Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie