Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Docieplanie podaszy pianka pur

1237
Cena: 40,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: KRZYSZTOF KOPCIUCH
Miasto: LUBACZOW
Kod pocztowy: 37-600
Ulica: WSPOLNA 85
Telefon: 516877255
   
dodano: 2016.04.22
ważne do: 2018.06.29
wyświetleń: 528

Szczegóły oferty:


Jednym z najbardziej kluczowych momentów podczas modernizacji lub budowy domu jest izolacja (ocieplenie) poddasza pianką PUR. Wadliwie wykonana może doprowadzać do strat energetycznych w budynku na poziomie 40 proc. Dlatego inwestorzy powinni decydować się na inwestycję w wykonanie izolacji za pomocą poliuretanu. Technologia ta izoluje strych dzięki swoim bardzo dobrym parametrom termoizolacyjnym. Dodatkowo eliminuje efekt mostków termicznych, dzięki właściwościom penetrującym. Wykonanie izolacji można zarówno wykonać przy udziale pian otwartokomórkowych jak i zamkniętokomórkowych z zastrzeżeniem faktu, że w przypadku tych drugich budynek musi być wyposażony w wentylację mechaniczną.

Dzięki zastosowaniu pianki PUR sprawność energetyczna budynku może poprawić się nawet o 70 proc. Jednak walczymy nie tylko o liczby. Równie ważnym aspektem jest kwestia naszego komfortu. Tylko dobrze wykonana izolacja spowoduje, że przebywanie w budynku będzie komfortowe przez cały rok. Warstwa izolacyjna z poliuretanu spowoduje, że latem budynek nie będzie się nadmiernie nagrzewał, a zimą będzie utrzymywał ciepło.

W porównaniu z tradycyjnymi metodami docieplenia poddasza substancje te są praktycznie idealnym rozwiązaniem. Przede wszystkim pianki PUR nie ulegają degradacji, nie zmniejszają swojej objętości i nie zsuwają się, co może pogarszać sprawność izolacyjną przegrody. Eliminują efekt kondensacji pary i nie chłoną wilgoci. Tradycyjne metody sprawiają kłopoty w utworzeniu szczelnej przegrody wypełniającej każdy „zakamarek” poddasza. Docinanie, a następnie spasowanie ze sobą kawałków, np. wełny mineralnej nigdy nie da stuprocentowej pewności, że izolacja jest szczelna i nie powstaną mostki termiczne. Izolacje poliuretanowe wypełniają każdą szczelinę dzięki temu, że powiększają swoją objętość w trakcie aplikacji.

Wykonanie izolacji strychu jest również uzasadnione pod względem ekonomicznym. Aplikacja pian komórkowych jest tańsza i szybsza niż w przypadku tradycyjnych metod ocieplania.

Zalety:
Podnosi sprawność energetyczną budynków (obniża koszty ogrzewania i klimatyzacji obiektów),
Posiada bardzo dobre parametry izolacyjne (porównując z wełną mineralną lub styropianem),
Zapewnia ciągłość powłoki izolacyjnej,
Szczelność (brak mostków termicznych),
Zabezpiecza przed wnikaniem pyłu i kurzu z zewnątrz budynku,
Zupełnie eliminuje kondesację pary wodnej,
Jest bardzo trwała (nie utlenia się),
Produkt nierozprzestrzeniający ognia (samogasnący),
Przyczepność do prawie każdego podłoża (blacha, beton, drewno, folia),
Lekkość (minimalne obciążenie powierzchni),
Szybkość instalacji,
Brak nieprzyjemnego zapachu,
Jest produktem przyjaznym dla środowiska (nietoksyczny),
Dobry stosunek parametrów izolacyjności do grubości warstwy - oszczędność miejsca w przypadku modernizacji niskich poddaszy. KONKURECYJNE CENY TERMINOWOSC I SOLIDNOSC
Aktualności
Reklama
Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie