Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Tequila.net.pl - zespół weselny - zapraszamy do kontaktu!

1430
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Tequila
Miasto: Wrocław
Strona www: http://www.tequila.net.pl
   
dodano: 2016.11.25
ważne do: 2018.02.25
wyświetleń: 404

Szczegóły oferty:

Jeśli poszukują Państwo zespołu muzycznego na wesele lub inną okazję, to serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją na stronie tequila.net.pl.
Nasz zespół powstał w 2002 roku, a od 2012 roku gramy w składzie 3 lub 4-osobowym, do którego wchodzą m.in. wokalistka Dorota i gitarzysta Max. Oprócz szerokiego repertuaru, proponujemy również profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy błyskawicznie i efektywnie nawiązać kontakt z publicznością i zachęcić ją do udziału w organizowanych zabawach czy oczepinach. Charakterystyczne dźwięki trąbki i biesiadowanie przy stołach w towarzystwie akordeonu stanowią kolejną atrakcję naszego zespołu. Na życzenie Państwa Młodych możemy akompaniować podczas błogosławieństwa oraz w trakcie ceremonii zaślubin.
Do tej pory mieliśmy okazję grać na setkach imprez takich jak wesela, chrzciny, imieniny, urodziny, imprezy firmowe, festyny, a także stypy w całej Polsce i za granicą. W repertuarze mamy ponad 700 utworów, dzięki czemu możemy idealnie dopasować się do okoliczności i charakteru imprezy oraz wymagań konsumentów, których zaspokojenie jest dla nas sprawą pierwszorzędną.
Na naszej stronie http://www.tequila.net.pl mogą Państwo posłuchać niektórych realizowanych przez nas utworów oraz obejrzeć filmiki z różnych imprez. Zapraszamy do kontaktu!
Aktualności
Reklama
Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie