Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Lublin - wykrywanie podsłuchów - sprawdź ofertę!

1967
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: BDetektyw
Miasto: Lublin
Strona www: http://bdetektywlublin.pl/wykrywanie-zdrad-malzenskich/
   
dodano: 2017.09.20
ważne do: 2019.02.26
wyświetleń: 79

Szczegóły oferty:

Zlokalizowane na alei Wincentego Witosa 3 w Lublinie biuro detektywistyczne BDetektyw proponuje kompleksowe usługi w ramach rozwiązywania tzw. spraw nietypowych.

Licencjonowani prywatni detektywi zajmują się de facto każdym problemem, jaki może zgłosić klient - wykrywają zdrady małżeńskie i podsłuchy, śledzą wskazane przez niego osoby, przeprowadzają badania DNA na bazie własnoręcznie zgromadzonych próbek. Spektrum ich możliwości jest niemal nieskończone - wszystko zaś w imię bezpieczeństwa klienta i z chęcią przekazania mu jak najbardziej wyczerpujących wiadomości w danej sprawie.

Każdy prywatny detektyw, działający w ramach biura, świadczy swoje usługi w ramach ustawy z dnia 6 lipca 2001 roku o usługach detektywistycznych wraz z późniejszymi poprawkami. Biuro działa w ramach polskiego prawa, z czego świetnie zdają sobie sprawę wszyscy działający w jego ramach detektywi - dzięki dochowywaniu swoich obowiązków dostarczają więc pełnoprawne dowody, możliwe do spożytkowania np. w sądzie. Sprawdźhttp://bdetektywlublin.pl/wykrywanie-podsluchow/
Aktualności
Reklama
Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie