Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Contour Studio Kosmetologia Estetyczna

2241
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Contour Studio Kosmetologia Estetyczna
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 54-203
Ulica: ul. Legnicka 55/U5
Telefon: 713072080
Strona www: http://contourstudio.pl/
   
dodano: 2018.02.28
ważne do: 2018.05.30
wyświetleń: 371

Szczegóły oferty:

Contour Studio jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w spełnianiu potrzeb swoich klientów na polu kosmetologii estetycznej. Jednak nasz gabinet odróżnia się znacząco od firm, jakich wiele znajdziemy w tego typu branży. Nasz salon zapewnia przede wszystkim wszystkim klientom możliwość odnalezienia indywidualnej drogi do piękna i naturalnego wyglądu. 

Do dyspozycji klientów pozostają gustowne oraz subtelne wnętrza, w których każdy osiągnie spokój i odprężenie. Zawsze żywimy nadzieję, że każda klientka opuści nasz salon zrelaksowana oraz wypoczęta po zabiegach. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji oraz pomoc klientkom, które chcą. 

Nasze Studio ma w ofercie między innymi  takie zabiegi medycy estetycznej i kosmetologiczne, jak makijaż permanentny, modelacja ciała, depilacja laserem, peelingów chemicznych, zabiegi urządzeniem Dermapen, mezoterapia iniekcyjna, oxybrazja, infuzja tlenowa, terapia dwutlenkiem węgla, zabiegi venus legacy, aplikacja kwasu hialuronowego a także lifting botoxem. 

Zabiegi w naszym gabinecie sprawią, że pozbędziesz się definitywnie zmarszczek, czy uporczywych cieni spod oczu. Odwiedziny w Contour Studio mogą również pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej, a także likwidacji rozstępów. Inaczej mówiąc, każdy powinien znaleźć tu coś odpowiedniego dla siebie.

Szczegółowa oferta na stronie http://contourstudio.pl/ . Zapraszamy!
Aktualności
Reklama
Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie