Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

OSTATNIA SZANSA - WEŹ DOTACJĘ 40 TYS. ZŁ NA START!

652
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Work & Training Service
Miasto: Sędziszów Małopolski
Kod pocztowy: 39-120
Ulica: Sielec 1 A
Telefon: 533 471 928
Strona www: www.agent.nieruchomosci.pl
   
dodano: 2014.12.23
ważne do: 2018.06.30
wyświetleń: 448

Szczegóły oferty:

Firma Work & Training Service informuje, że już w II połowie stycznia ruszy nabór projektów na bezzwrotne dotacja na założenie własnej firmy. W ramach projektu "POŚREDNIK ZAMIAST POŚREDNIAKA – ŚWIADOMY WYBÓR" łączna kwota przeznaczona na wsparcie finansowane zakładanych firm wynosi ponad 1 060 500 złotych.

W PROJEKCIE MOGĄ WZIĄĆ JEDYNIE OSOBY, KTÓRE PLANUJĄ URUCHOMIENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W ZAKRESIE POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI BĄDŹ POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI BĘDZIE DOMINUJĄCĄ DZIAŁALNOŚCIĄ.

PROJEKT SKIEROWANY JEST DO OSÓB, KTÓRE:
• utraciły pracę z przyczyn dotyczących zakładu pracy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu,
• były zatrudnione na podstawie umowy o pracę na czas określony i ich umowy zostały rozwiązane wraz z upływem terminu w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu,
• mieszkają na terenie województwa podkarpackiego.

WSPARCIE W RAMACH PROJEKTU
• wsparcie szkoleniowo-doradcze (w tym 15 dni szkoleń wyjazdowych)
• przyznanie środków finansowych w wysokości do 40 000,00 zł na otwarcie działalności gospodarczej związanej z otwarciem biura pośrednictwa nieruchomościami,
• wsparcie pomostowe w wysokości do 1 680,00 zł miesięcznie, przez okres 6 miesięcy. Maksymalna łączna kwota wsparcia wynosi 10 080,00 zł.

DOTACJA INWESTYCYJNA OBEJMUJE NASTĘPUJĄCE WYDATKI:
a) zakup nowych środków trwałych,
b) zakup nowego pozostałego sprzętu i wyposażenia (np. meble), dla których prowadzona będzie ewidencja ilościowa lub ilościowo-wartościowa,
c) zakup używanych środków trwałych oraz pozostałego sprzętu i wyposażenia,
d) zakup licencji i oprogramowania,
e) zakup robót i/lub materiałów budowlanych w celu dostosowania budynków, pomieszczeń i miejsc pracy do podejmowania działalności gospodarczej.

Dotacje w ramach projektu "POŚREDNIK ZAMIAST POŚREDNIAKA – ŚWIADOMY WYBÓR" są ostatnimi dostępnymi dotacjami na własną działalność w wysokości 40 tys. PLN na terenie Podkarpacia. Kolejne środki na dotacje inwestycyjne na własną działalność gospodarczą będą dostępne dopiero w 2016 roku.

NABÓR UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU ZOSTANIE OGŁOSZONY W STYCZNIU 2015 r. (planowane ogłoszenie naboru to połowa stycznia 2015, składanie dokumentów aplikacyjnych to ostatnie dni stycznia 2015 r.)

Wszelkie informacje dotyczące udziału w projekcie znajdą Państwo:
a) na stronie http://www.agent.nieruchomosci.pl
b) pod adresem e-mail: biuro@agent.nieruchomosci.pl
c) lub pod numerem kom. 533 471 928
Aktualności
Reklama
Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie