Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

AutoGuard – systemy GPS w pojazdach aktywna ochrona i oszczędności

756
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: AutoGuard
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 04-175
Ulica: Ostrobramska 79
Telefon: +48 22 509 38 88
Strona www: http://www.autoguard.pl/ochrona-pojazdow
   
dodano: 2015.03.28
ważne do: 2018.06.29
wyświetleń: 848

Szczegóły oferty:

AutoGuard jest najskuteczniejszym system monitoringu pojazdów. Niższe zużycie paliwa, mniejsze koszty serwisowania aut, efektywniejsza praca kierowców - to wszystko to korzyści wynikające z użytkowania systemu.
Monitoring GPS floty to znakomite rozwiązanie pomniejszające koszty wydatków w firmie ale też ulepszające w ogromny sposób pracę szefów flot.
Dostają oni nowoczesne narzędzie do monitoringu online gdzie mogą kontrolować samochody na obszarze całej Europy - więcej na http://www.autoguard.pl/zarzadzanie-flota-ciezka. W każdej chwili fleet manager wie, co się dzieje z pojazdami floty - system jest dostępny także w uproszczonej wersji mobilnej na smartfony (Android, iOS).
Lokalizacja GPS to nie wszystko - dzięki wielu funkcjom systemu wpływamy na kolosalną poprawę szybkości i terminowości dostaw oraz mamy pewność, iż towar nie jest tak narażony na kradzieże.
Zachęcamy do zapoznania się innymi korzyściami systemu - prosimy o kontakt pod adresem http://www.autoguard.pl - oddzwonimy w przeciągu kilku godzin z konkretną propozycją.
Warto okazać zaufanie firmie, która działa z sukcesami od ponad 15 lat i ciągle się rozwija zapewniając swoim Klientom najnowocześniejsze narzędzia do monitorowania floty.

Dane kontaktowe:
ul. Ostrobramska 79, 04-175 Warszawa
Telefon: +48 22 509 38 88
e-mail: oferta@autoguard.pl
Aktualności
Reklama
Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie