Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Przeszczep włosów, skuteczny sposób na wypadanie włosów

916
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: PRESTIGE CLINIC
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 54-028
Ulica: Rajska 73
Telefon: 695858125
Strona www: http://przeszczep-wlosow.net/pytania-i-odpowiedzi/
   
dodano: 2015.07.03
ważne do: 2018.02.03
wyświetleń: 352

Szczegóły oferty:

Zbyt szybkie włosów może doprowadzić do znacznego pogorszenia wyglądu zewnętrznego, a tym samym samopoczucia psychicznego człowieka. Należy jednak pamiętać o tym istnieje bardzo dobry sposób na wyeliminowanie skutków łysienia, czyli przeszczep włosów, któremu poświęcona jest strona przeszczep-wlosow.net.

Transplantacja włosów to mało inwazyjny zabieg, który wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Pacjent ma zatem zapewnione bezpieczeństwo, a przy tym nie musi obawiać się bólu. W trakcie zabiegu dokonuje się pobrania niewielkich wycinków skóry owłosionej albo mieszków włosowych. Dzięki temu można przywrócić owłosienie tym partiom ciała, na których zostało ono utracone. W trakcie transplantacji lekarz dba o to, aby nie pozostawić na ciele pacjenta widocznych blizn. W przypadku tego zabiegu nie jest konieczna hospitalizacja, dlatego człowiek poddawany przeszczepowi włosów wychodzi do domu w tym samym dniu.

Przed podjęciem decyzji o transplantacji zalecane jest zapoznanie z informacjami na temat tego zabiegu, a zatem zapraszamy do wejścia na naszą stronę.
Aktualności
Reklama
Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie