Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Szkoła policealna

968
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Szkoła Policealna GoWork.pl
Strona www: http://www.szkoly.gowork.pl/oddzial/bialystok
   
dodano: 2015.08.17
ważne do: 2018.02.22
wyświetleń: 992

Szczegóły oferty:

Ludzie coraz częściej zastanawiają się nad tym, jaki zawód wybrać, żeby zapewnić sobie szansę na zdobycie dobrej posady. Mieszkańcy Białegostoku mogą zatroszczyć się o swoją przyszłość dzięki możliwościom, jakie daje szkoła policealna GoWork.

Wyróżnia nas przede wszystkim duży wybór kierunków, który sprawia, że każdy może wybrać zawód zgodny własnymi predyspozycjami oraz zainteresowaniami. Osobom kreatywnym pragniemy zaproponować między innymi takie kierunki jak dekorator wnętrz albo fototechnika. Białostoczanie, których interesują takie zagadnienia jak kulinaria i zdrowe odżywianie, powinni zwrócić uwagę na kierunki przygotowujące do pracy z branży gastronomicznej bądź na stanowisku dietetyka. Szczególną uwagę warto zwrócić również na takie kierunki jak asystentka stomatologiczna, biomasażysta bądź kosmetologia, które przygotowują do wykonywania zawodów poszukiwanych na rynku pracy.

W GoWork uczniowie mają możliwość kształcić się w różnych trybach, a zatem zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą każdego mieszkańca Białegostoku, także osoby, które muszą połączyć naukę z innymi obowiązkami.

http://www.szkoly.gowork.pl/oddzial/bialystok
Aktualności
Reklama
Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie Regionalne Towarzystwo Wędkarskie Strug 
					w Tyczynie